Szanowny Kliencie cieszymy się, że jesteś z nami. Firma KANIA Sp. z o.o. jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie wytwórnią podłoża pod uprawę pieczarek. Nasza historia i doświadczenie w branży sięgają 1967 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości specyfiki uprawy oraz sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych oferujemy produkty cenione przez Klientów na całym świecie.

STREFA KLIENTA
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Naszym produktom zaufały setki Klientów z całego świata

To wielki sukces i ogromna odpowiedzialność. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferowane podłoże stanowiło synonim produktu o niezmiennie najwyższej jakości, który terminowo trafia do Klienta. Nasi Klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo w kwestiach uprawowych.

STREFA DOSTAWCY
Zachęcamy do stałej współpracy

Cenimy rzetelnych i terminowych Dostawców

Dzięki surowcom i materiałom które cechuje najwyższa jakość, jesteśmy w stanie wytwarzać produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dużą wagę przywiązujemy do budowania trwałych relacji biznesowych. Naszym Dostawcom oferujemy całoroczny skup surowców w oparciu o stałe kontrakty oraz gwarancję bezzwłocznej zapłaty.

KANIA Sp. z o.o. TO:

Jeden z największych producentów na Świecie

Piasek, Dębowa Kłoda, Pawłowiczki