Szanowny Kliencie cieszymy się, że jesteś z nami. Firma KAROL KANIA I SYNOWIE jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie wytwórnią podłoża pod uprawę pieczarek. Nasza historia i doświadczenie w branży sięgają 1967 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości specyfiki uprawy oraz sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych oferujemy produkty cenione przez Klientów na całym świecie.

Nasza firma posiada 3 oddziały produkcyjne i zatrudnia do 500 pracowników. Dysponujemy własnymi laboratoriami oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Nieustannie wprowadzamy nowe, lepsze technologie, aby ciągle zwiększać i udoskonalać naszą ofertę. Wciąż chętnie się uczymy i jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia.

Zależy nam na budowaniu trwałych relacji biznesowych, dlatego zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług. Jesteśmy terminowi i zawsze chętnie odpowiadamy na pytania Naszych Kontrahentów, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami w kwestiach uprawy oraz doboru podłoża. Cenimy Naszych Klientów i Dostawców, a swój szacunek dla Państwa wyrażamy w postawie rzetelnego i niezawodnego partnera w biznesie.

19
67

Uruchomienie pierwszej pieczarkarni przez Karola Kanię i początek produkcji podłoża w Piasku.

Rozpoczęcie produkcji podłoża pasteryzowanego

19
93
19
94

Powstanie zakładu produkcyjnego w Pawłowiczkach.

Powstanie zakładu produkcyjnego w Dębowej Kłodzie.

20
09
20
11

Otwarcie fabryki peletu ze słomy w Pawłowiczkach.

Modernizacja zakładu w Pawłowiczkach.

20
15
20
17

Rozbudowa zakładu w Dębowej Kłodzie o kolejne 14 tuneli.

Utworzenie Rady Nadzorczej i powołanie nowego Zarządu.

20
18
20
19

Historia, którą tworzymy tu i teraz. Wspólnie z Państwem.

Za bezpośrednią realizację celów i strategii
firmy Karol Kania i Synowie
odpowiada zarząd

Właścicielami spółki od ponad 50 lat jest i niezmiennie pozostaje Rodzina  KANIA!