Noś odblaski – tak jak Święty Mikołaj!

Noszę odblaski -ULOTKA DO DRUKU-01

Chcemy Wam opowiedzieć o wyjątkowym przedsięwzięciu, przeprowadzonym wspólnymi siłami z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowiczkach.
W ramach akcji edukacyjnej CSR „Noszę odblaski – tak jak Święty Mikołaj!”, jeszcze w klimacie świąteczno-mikołajkowym – odbyło się spotkanie, którego celem było zasygnalizowanie przedszkolakom potrzeby noszenia odblaskowych elementów ubioru podczas ruchu pieszego. Nasza firma – Karol Kania i Synowie – wyposażyła najmłodszych w ulotki, a także, co najważniejsze – kamizelki, dzięki którym będą dobrze widoczni podczas spacerów. Przedszkolaki otrzymały odblaski w kształcie misiów – mamy nadzieję, że gadżety staną się nieodzowną częścią ich garderoby! W uświadomieniu potrzeby mądrych i odpowiedzialnych zachowań pieszych, pomocnym okazał się zaproszony do przedszkola Gość Specjalny – Funkcjonariusz Policji – Dzielnicowy Mikołaj Syta. Policjant opowiadał dzieciom o swojej pracy, podjął temat bezpiecznego korzystania z dróg i chodników, a także bezpieczeństwa zabaw w okresie zimowym i nie tylko. Po zakończonych zajęciach, przedszkolaki z Publicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pawłowiczkach – wyposażone w wiedzę oraz odblaskowe elementy udały się wraz ze swoimi Paniami na spacer uliczkami swojej miejscowości.

Cieszymy się, ze firma Karol Kania i Synowie może wspierać lokalne społeczności – a zwłaszcza ich najmłodszą część!
Specjalne podziękowania dla Dyrekcji Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pawłowiczkach, szczególnie Pani Zofii Jednak-Jaworskiej za przemiłą współpracę i wielkie zaangażowanie w sprawy Najmłodszych!