Wspieramy!

Support lINKEDiN

W związku z trwającą na Ukrainie wojną oraz przybywającymi do naszego kraju setkami tysięcy Uchodźców Firma Karol Kania i Synowie aktywnie włączyła się w działania pomocowe.

Co konkretnie udało się już zrobić?

Korzystając z naszych zasobów lokalowych, przyjęliśmy rodziny wielopokoleniowe. Mieszkania wyposażyliśmy w niezbędne sprzęty i inne elementy życia codziennego. Ponieważ przyjechały również dzieci, przygotowaliśmy przybory szkolne i zabawki. Wielkie brawa dla wszystkich Pracowników, którzy już włączyli się do akcji, zanim została ona oficjalnie ogłoszona. Jesteśmy w stałym kontakcie z zaopiekowanymi Rodzinami i na bieżąco reagujemy na ich potrzeby.

Co planujemy?

Mamy kontakt z Władzami Gmin, w których znajdują się nasze oddziały. Uruchamiamy zbiórkę rzeczową – środki przekażemy potrzebującym – w porozumieniu z lokalnymi władzami. Akcja trwać będzie do 23.03.2022 r. Nie wykluczamy organizacji kolejnych przedsięwzięć – zdajemy sobie sprawę z olbrzymiej skali potrzeb. Rozważamy uruchomienie zbiórki finansowej, o czym poinformujemy w najbliższych dniach.
Pragniemy, aby pomoc była konkretna i celowana.
Pamiętajmy, że sytuacja jest rozwojowa, wsparcie będzie potrzebne nie tylko teraz, ale – przede wszystkim – w dłuższej perspektywie czasowej. Pomagajmy mądrze i długofalowo.